Çok satanlar

9 adet ürün var.

Sıralama ölçütü:
Stok durumu: 94 adet

Ülser, gastrit, mide şişkinliği, mide ihihabı, on iki parmak bağırsağı, reflü, asit fazlalığı, mide ekşimesi, kalın bağırsak yara ve itihaplarında, mide ve bağırsak gazlarını gidermede etkilidir. Özefakus, bademcik, faranjit, bağırsak ve makat yaraları, rahim, idrar yolu iltihaplanını gidermede etkilidir. Karın ağrılarını gidermede etkilidir.

Stok durumu: Out of stock

Cilt bakımında yüksek nemlendirici olarak kullanılır. Hassas ciltleri dengeleyici ve güçlendiricidir. Tahriş olan ciltlerde onarıcı etkiye sahiptir. Güneş ışınlarına karşı koruyucu ve cildi nemlendiricidir. Bunun dışında varis, egzama, sivilce, mantar, pişik, isilik ve döküntü gibi cilt problemlerinde destekleyici ve yardımcıdır.

Stok durumu: 99 adet

Antiseptik özelliği ile yarada mikrop oluşmasını önler. İltihap önleyici özelliği ile yarada herhangi bir iltihap oluşmasını engeller. Damar büzücü etkisi ie kanamayı kısa sürede durdurur. Hücre yenileyici özelliği ile yaranın çabuk kapanmasını sağlar. Aynı zamanda sürüldüğü sürece yaranın sebep olduğu ağrı ve sızıları giderir.