Çok satanlar

Stok durumu: 96 adet

Ülser, gastrit, mide şişkinliği, mide ihihabı, on iki parmak bağırsağı, reflü, asit fazlalığı, mide ekşimesi, kalın bağırsak yara ve itihaplarında, mide ve bağırsak gazlarını gidermede etkilidir. Özefakus, bademcik, faranjit, bağırsak ve makat yaraları, rahim, idrar yolu iltihaplanını gidermede etkilidir. Karın ağrılarını gidermede etkilidir.

Stok durumu: 100 adet

Antiseptik özelliği ile yarada mikrop oluşmasını önler. İltihap önleyici özelliği ile yarada herhangi bir iltihap oluşmasını engeller. Damar büzücü etkisi ie kanamayı kısa sürede durdurur. Hücre yenileyici özelliği ile yaranın çabuk kapanmasını sağlar. Aynı zamanda sürüldüğü sürece yaranın sebep olduğu ağrı ve sızıları giderir.

Stok durumu: 100 adet

Menengiç yağının faydaları arasında mantar enfeksiyonlarını öldürmek, kemik sağlığını arttırmak, üst solunum yolu enfeksiyonları tedavi etmek, kan basıncını yönetmek, kanser riskini azaltmak, metabolizmayı kuvvetlendirmek, bağışıklık sistemini güçlendirmek, cildi onarmak, nemlendirmek, sivilceyi yok etmek, saçı beslemek, saçkıranı engellemek, ülser tedavisini desteklemek ve kabızlığı gidermek bulunur.