Biotama markalı ürünlerin listesi

Pelmur Gıda ve Kozmetik Ltd. Şirketi olarak 20. Yılımıza gururla giriyoruz.Tecrübelerimiz ışığında ürettiğimiz markalarımız ile gerçek ve doğal ürünleri sizlere sunarak, güvenilir ve yenilikçi bir küresel lider olmaya kendinimizi adadık.

Markalarımızın felsefesini, Tabiata duyduğumuz inanç ve saygı bilincimiz oluşturur. Ürünlerimiz, gezegenimiz, çiftçilerimiz, çalışanlarımız ve siz tüketiciler için gerçek iyilik ve global bütünsel birliğe dayalı bilinçli kararlarla üretilir.

Gelişmiş işleme yöntemlerimiz ve sürekli ar&ge yatırımları yaptığımız teknolojilerimiz ile, bitkisel ürünlerimizin en yüksek kalitede, etkili, saf ve doğal ürünler olarak kalmalarını sağlamak için maksimum çaba harcıyoruz.

Ana hedefimiz, Dünyayı iyileştiren, biyoçeşitliliği zenginleştiren ve toprağı canlandıran uygulamalar yaparak gezegeni bulduğumuzdan daha iyi durumda bırakmaktır.

Başarımız, taviz vermediğimiz çevresel ve sosyal sorumluluklarımız ile büyüyor ve gelişiyor. Bu vizyonu yaşarken, ürünlerimizde standart kaliteyi korumaktan ilham alıyor ve sizlere hizmet sunmaktan onur duyuyoruz.

345 adet ürün var.

Stok durumu: 100 adet

İçerdiği A ,C ve E vitamini sayesinde cilt bakımında güçlü bir antioksidan olarak kullanılır ve dokuları sıkılaştırmaya yardımcı olur. İçerdiği "antosiyanin" maddesi sayesinde kan şekerini düşürücü, bağışıklık sistemini kuvvetlendirici özelliği bilinmektedir. Ayrıca ahududu, bu madde sayesinde insülin salınımını artırarak, kan şekerinin düşmesine yardımcı olur.