Bitkisel Destek

Bitkisel Destek- Doğal, vücut direncini arttıran ürünlerdir. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur. İçerdikleri vitamin, minarel, enzim ve antioksidan sayesinde hastalıklara karşı koruyucu etki gösterirler. Ürünlerimizin gerekli sertifikaları mevcuttur, inceleyebilirsiniz.

Ürünler: propolis, besleyici şuruplar, pekmezler, özler ve macunlar.

41 adet ürün var.

Sıralama ölçütü:

Aktif filtreler

Stok durumu: 100 adet

Vücudun gelişmesini destekler. Doğal beslenme ögesi olup gerekli mineral, vitamin, protein, karbonhidrat takviyesi sağlar. Hastalıklara karşı direncini arttırır. Kansızlığı giderici, iştah açıcı, bağışıklık sistemi ve kemik gelişimine yardımcıdır. Gastrit, kolit ve karaciğer iltihaplarını gidermede yardımcıdır. Arı sütünde C,D, E, A vitaminleri ve özellikle komplex vitaminleri yüksek oranda mevcuttur. Antibiyotik ve antimikrobiyal etkisi vardır.

Stok durumu: 100 adet

Basura, hazımsızlığa ve makat rahatsızliklarına, basur memesine, kolite karşı yardımcıdır. Mide ve bağırsakların düzenli çalışmasını destekler. Yanma, sancı ve kabızlığı gidermede, kalın bağırsak iltihabina ve kanamalarında yardımcıdır. İstenilen sonuca varılması için en az 2 ay süreyle düzenli kullanılması tavsiye edilir.

Stok durumu: 100 adet

Glikoz metabolizması için gereklidir. Sinir, kas ve kalp fonksiyonlarında önemli bir rol oynar. B1 vitamini, B kompleksinin tüm vitaminleri gibi suda çözünen bir vitamindir. Sinir sistemi, beyin, kas, kalp, mide ve bağırsaklardaki komplikasyonları önlemeye yardımcı olur.  

Stok durumu: 100 adet

Bağışıklık sistemini güçlendirir. Alyuvarların oluşumuna katkı sağlar. Kanın pıhtılaşmasını önler, kan dolaşımını düzenler. Kalp ve damar hastalıklarına karşı koruyucudur. Kolesterolü dengeler. Damar sertleşmesini ve tıkanıklığını önler. Yüksek tansiyonu düşürür, kılcal damar rahatsızlıklarını önler.