Bitkisel Kremler

Bitkisel Kremler- Güzel ve sağlıklı bir görünüm için doğal bitkilerden elde etttiğimiz ürünlerdir. Cilt sağlığı için gerekli sertifikalara sahiptir.

15 adet ürün var.

Sıralama ölçütü:

Aktif filtreler

Stok durumu: Out of stock

Cilt bakımında yüksek nemlendirici olarak kullanılır. Hassas ciltleri dengeleyici ve güçlendiricidir. Tahriş olan ciltlerde onarıcı etkiye sahiptir. Güneş ışınlarına karşı koruyucu ve cildi nemlendiricidir. Bunun dışında varis, egzama, sivilce, mantar, pişik, isilik ve döküntü gibi cilt problemlerinde destekleyici ve yardımcıdır.

Stok durumu: 100 adet

Ciltteki tahriş, kızarıklık, kaşıntı, pul pul dökülme ve iltihabı giderir. Sivilceler, akne, kesik, sıyrık, ayak parmakları arasındaki pişik durumunda etkilidir. Siğil, bağsur, mantar hastalıklarının tedavisinde yardımcı olur. Haşerat sokmalarından sonra kaşıntıyı giderir. Çay ağacı yağı ile kurumuş, çatlamış ve kaşıntı veren topuklarınızı rahatlatarak, yıpranmış derinin iyileşmesine, ayaktaki su toplamalarını ve nasır oluşumlarını engellemeye ve gidermesine yardımcı olur. 

Stok durumu: 100 adet

Harici olarak kullanıldığında varis ve hemoroit problemlerinde, romatizma ağrılarında, yorgunluk ve darbe sonucu oluşan şişliklerde faydalıdır. Özellikle sivilce, akne gibi cilt sorunlarına karşı tedavi edici etki gösterir. Kılcal damar çatlamaları ve sarkmış boyun derisinin düzeltilmesi için her akşam yatmadan birkaç damla yağ ile yüze ve boyuna masaj yapılır.