Filtreleme ölçütü

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺27,00 - ₺61,00

Kampanyalar

Serumlar

Güncelleniyor...

Aktif filtreler

Stok durumu: 100 adet

Bağışıklık sistemini güçlendirir. Alyuvarların oluşumuna katkı sağlar. Kanın pıhtılaşmasını önler, kan dolaşımını düzenler. Kalp ve damar hastalıklarına karşı koruyucudur. Kolesterolü dengeler. Damar sertleşmesini ve tıkanıklığını önler. Yüksek tansiyonu düşürür, kılcal damar rahatsızlıklarını önler.

Stok durumu: 100 adet

Glikoz metabolizması için gereklidir ve sinir, kas ve kalp fonksiyonlarında önemli bir rol oynar. B1 vitamini, B kompleksinin tüm vitaminleri gibi suda çözünen bir vitamindir. Sinir sistemi, beyin, kas, kalp, mide ve bağırsaklardaki komplikasyonları önlemeye yardımcı olur.

Stok durumu: 100 adet

Hastalıklara karşı korur. Depresyonu azaltır. Kilo vermeye yardımcıdır. Kemik sağlığını korur. Solunum enfeksiyonlarını azaltır. Diyabet riskini azaltır. Sağlıklı hamilelik için gereklidir. Kanseri önlemede etkilidir.

Stok durumu: 100 adet

Kırışıklık oluşumunu yavaşlatır. Cildin nem oranını dengeler. Sivilcelerin leke ve izlerini giderir. Cilt rengini eşitler ve solgun cildin canlanmasını sağlar. Cildin onarır. Yaraların çabuk iyileşmesini sağlar. Güneş lekelerinde azalttığı ve ciltte pürüzsüz bir görünüm sağladığı düşünülmektedir.

Stok durumu: 100 adet

Göğüslerin şekil almasına ve toparlanmasına yardımcı olur. Genç ya da olgun bütün kadınlar kullanabilir. İçeriğinde bulunan bitki özleri sayesinde oluşan doğal ve üstün formülüyle göğüs dokusunu harekete geçirir ve şekil almasına yardımcı olur.

Stok durumu: 100 adet

Bağırsak sendromu (IBS), mide bulantısı ve diğer sindirim sorunları, ayrıca soğuk algınlığı ve baş ağrıları dahil olmak üzere çeşitli durumlar için bir tedavi, kaşıntı, kas ağrısı ve baş ağrısından kurtulmak için faydalıdır.