Filtreleme ölçütü

Marka

Marka

Kampanyalar

60 adet ürün var.

Sıralama ölçütü:

Aktif filtreler

Stok durumu: 100 adet

Çürük olan dişin tam çürük olan kısmına pamuk yardımı ile bastırıldığında birkaç dakika içerisinde bölgede uyuşukluk etkisi yapacağından ağrı ortadan kalkacaktır. Karanfil yağının antiseptik özelliği bulunmaktadır. Enfeksiyon tedavilerinde hem tıbbi olarak hem de bitkisel ürün olarak çok sık destek alınır. Karanfil yağı, günlük olarak düzenli bir şekilde çok az bir miktarda tüketildiğinde stresi azalttığı söylenmektedir. İçerisindeki afrodizyak etkisi stres üzerinde oldukça önemli etkiler göstermektedir. Baş ağrısını azaltabilmektedir. 

Stok durumu: 100 adet

Gebelik dönemi çatlak ve lekelerinin giderilmesine, önlenmesine yardımcı olabilir. Yaşlılık odaklı oluşan lekelerin giderilmesine yardımcı olabilir. El ve kollarda çıkan kahverengi lekeler başta olmak üzere tüm lekelerde etkili olabilir. Sivilce izlerinin azaltılmasına yardımcı olabilir. Yara izlerinin daha hızlı iyileşmesine yardımcı olabilir. Stres etkilerinin azaltılması ve kuru ciltlerin uygun nem dengesine ulaştırılmasında etkili olabilir. Siyah nokta ve aknelerin yeniden oluşumunu geciktirici özellikler sunabilir. Uçuk giderici özelliklere sahip olabilir.

Stok durumu: 100 adet

Saç uzatmak, kaşlardaki seyrekliği gidermek, saç dökülmesini durdurmak, kepeklenmeyi gidermek, güçsüz ve canlılığını yitirmiş saçları kökten uca beslemek, saç kopmalarını engellemek, ciltte onarım yapmak ve nemlendirmek, çeşitli cilt hastalıklarını gidermek, boya ve çeşitli işlemlerden zarar görmüş saçlara eski sağlığına kavuşturmak, erkeklerde sakal ve bıyık gürleştirmesini sağlamaktır. Ayrıca genetik, vücutta eksik olan bir vitamin ya da herhangi bir hormonal hastalığın neden olmadığı kelliğe de iyi geldiği, dökülen bölgede tekrar saç çıkarttığı bilinmektedir.

Stok durumu: 100 adet

Buhar terapisi, soğuk algınlıkları, nezle, bulantı, halsizlik durumlarında etkili olarak kullanılabilir. Masaj yağlarında veya banyoda kullanıldığında romatizma, eklem ve adele ağrılarında, kan dolaşımının zayıf olduğu bölgelerde faydalı olduğu için tavsiye edilir. Ayrıca dahilen yatıştırıcı ve gaz söktürücü etkilere sahiptir. 

Stok durumu: 100 adet

Kolesterolün düşmesinde etkilidir. Alzheimer hastalığının tedavisinde destekleyicidir. Soğuk algınlığında, gaz sıkışmasında ve idrar yolu enfeksiyonlarında etkilidir. Vücuda uygulandığında cildi güzelleştirir ve ferahlık verir. Vücuttaki toksinleri uzaklaştırır ve iltihaplanmaları önler. Yemeklerden sonra çekilen hazımsızlığı önler, astım tedavisinde oldukça etkilidir. Şeker hastalığına ve romatizmaya da çok iyi gelmektedir. Sigaranın zararlarını azaltarak vücudun bu maddelere karşı olan direncini arttırır. Safra kesesi problemlerini önlerken kalp hastalıkları tedavisinde de önemli rol oynar. Eklemlerdeki ağrıları önlerken eklem bölgelerinde olan şişliklerin inmesinde de faydalıdır.

Stok durumu: 100 adet

Romatizma ağrılarında ağrıları dindirmeye yardımcı olur. Cilt besleyici ve selülit giderici olarak kullanılması önerilir. Cildi sıkılaştırıcı olarak da kullanılabilir. Stres, sinir yatıştırıcı ve dinlendirici olarak banyo suyunda beklenmesi tavsiye edilir.