Filtreleme ölçütü

Marka

Marka

Kampanyalar

22 adet ürün var.

Sıralama ölçütü:

Aktif filtreler

Stok durumu: 100 adet

Yüz temizliğinde kullanılması tavsiye edilir. Akneleri temizler, cilde canlılık sağlamaya yardımcı olur. Yaşlanma ile ortaya çıkan kırışıklıkları gidermek için kullanılabilir. Nemlendirici özelliğe sahiptir. Bağırsak parazitlerinin giderilmesinde kullanılabilir. Pastalara esans olarak kullanılabilir.

Stok durumu: 100 adet

Cilt canlandırıcı, nemlendirici ve yumuşatıcı olarak kullanılır. C vitamini kaynağıdır. Vücudu ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Lif açısından da zengin bir besin olan kivi bağırsakları çalıştırarak sindirimi kolaylaştırır ve kabızlığı önler. Nezleye, gribe ve soğuk algınlığına iyi gelir.

Stok durumu: 100 adet

Sindirimi ve metabolizmayı hızlandıran bir etkisi vardır. Bu sayede diyet yapan insanların bu yağı kullanmaları önerilmektedir. Metabolizmanın hızlı çalışması sayesinde vücutta bulunan istenmeyen yağlar hızlı bir şekilde sindirilecektir. Aynı zamanda bu ilaç müshil etkisi göstererek midenizin temizlenmesine yardımcı olur. Bağırsaklarınızda biriken gazı dışarı kolayca atmanıza yarayarak karın ağrılarınızı da hızlıca dindirir. Bu yağ cilde masaj yolu ile kullanıldığında tam bir ağrı kesici gibi etki göstererek romatizma ağrılarını en aza indirerek üzerinizdeki stresin ve ağrının azalmasını sağlar. 

Stok durumu: 100 adet

Tırnakları ve saçları güçlendiriyor. Cildin collagen üretimine, esnekliğinin artırılmasına ve hasarlanmış cildin iyileşmesine yardımcı olan Omega 7 barındırmasından dolayı kozmetik ve cilt bakım ürünlerinde de yararlanılıyor. İğde yağının, aynı zamanda doğal bir güneş koruyucusu olduğu da biliniyor.

Stok durumu: 100 adet

İdrar söktürmede, iştah açmada, mide ağrısı gidermede, boğaz iltihabı gidermede, saç dökülmesinde ve kandaki şeker miktarının düşürülmesinde, deri hastalıklarında, selülit tedavisinde, ayrıca romatizma ve kramplarda da kullanılabilir. Egzama ve selülite kullanılabilir. 

Stok durumu: 100 adet

İçerdiği A ,C ve E vitamini sayesinde cilt bakımında güçlü bir antioksidan olarak kullanılır ve dokuları sıkılaştırmaya yardımcı olur. İçerdiği "antosiyanin" maddesi sayesinde kan şekerini düşürücü, bağışıklık sistemini kuvvetlendirici özelliği bilinmektedir. Ayrıca ahududu, bu madde sayesinde insülin salınımını artırarak, kan şekerinin düşmesine yardımcı olur.