Filtreleme ölçütü

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺14,00 - ₺100,00

Kampanyalar

Aktif filtreler

Stok durumu: 101 adet

Menengiç yağının faydaları arasında mantar enfeksiyonlarını öldürmek, kemik sağlığını arttırmak, üst solunum yolu enfeksiyonları tedavi etmek, kan basıncını yönetmek, kanser riskini azaltmak, metabolizmayı kuvvetlendirmek, bağışıklık sistemini güçlendirmek, cildi onarmak, nemlendirmek, sivilceyi yok etmek, saçı beslemek, saçkıranı engellemek, ülser tedavisini desteklemek ve kabızlığı gidermek bulunur.

Stok durumu: 100 adet

Kalbi hava kirliliğinin olumsuz etkilerinden korur. Kireçlenme olarak bilinen osteoartrite karşı koruma sağlar. Yaşlanma belirtilerini azaltır. Yağ yakımına yardımcı olur. Hafızayı ve zekayı güçlendirir. Yağsız kas kütlesini korumaya yardımcı olur. Kemikleri güçlendirir.

Stok durumu: 100 adet

Antiseptik özelliği ile yarada mikrop oluşmasını önler. İltihap önleyici özelliği ile yarada herhangi bir iltihap oluşmasını engeller. Damar büzücü etkisi ie kanamayı kısa sürede durdurur. Hücre yenileyici özelliği ile yaranın çabuk kapanmasını sağlar. Aynı zamanda sürüldüğü sürece yaranın sebep olduğu ağrı ve sızıları giderir.

Stok durumu: 100 adet

Kuru ve çatlak ciltler için ve cilt pürüzlerini gidermek için  kullanılabilir. Ayrıca saç besleyici özelliğinden dolayı saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Her cilde özellikle hassas ve kuru ciltlere uygulanabilir. Kabızlığın giderilmesinde kullanılabilir. 

Stok durumu: 100 adet

İçeriğinde zengin oranda Omega 9, Omega 6, E vitamini ve Steroller barındıran bu mucizevi yağ cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlar, yağlanmayı geciktirir (anti-aging). Cildi besleyici ve tedavi edici özellikleri vardır. Gençleştiri etkisinin yanından saçların nemlendirilmesinde ve bakımında etkileyici sonuçlar verir. 

Stok durumu: 100 adet

Yüksek tansiyonu düşürmeye, iştah açmaya, hazmı kolaylaştırmaya, kabızlığı gidermeye, kanı temizlemeye, kalp adalesini kuvvetlendirmeye, tansiyonu dengelemeye, saçkıran hastalığına ,ayrıca saç uzamasına ve dökülmesini önlemeye etkili şekilde yardımcı olur. Mikrop öldürücü olarak da kullanılması tavsiye edilir. 

Stok durumu: 100 adet

İltihap önleyici ve temizleyici özelliğe sahiptir. Yanık tedavisinde iyileştirici, tabaka oluşturmaya yardımcı ve mikrop kırıcı olarak kullanılır. Cildi dış radikallerden korur ve tabaka oluşturur. Cildin alt tabakasına destek olur. Doğal bir saç nemlendiricisi ve kremidir.

Stok durumu: 100 adet

Yara, yanıklarda, çıban, sıyırık, sivilce ve egzamada tedavi edici özelliğe sahiptir. Derideki kuruluğu giderip cildi nemlendirir, tahriş olmuş ciltlere canlılık, yumuşaklık verir ve cildi dış etkenlerden korur. Kan dolaşımını hızlandırıcı, cildin nem dengesini düzenleyici özelliklerinden dolayı; alerjik, kuru ciltlere ve güneş yanığında faydalıdır. Saç dökülmesini önler ve saçı besleyerek saça canlılık verir. 

Stok durumu: 100 adet

Yüksek C vitamini kaynağıdır. Önemli bir antioksidandır. Vücudumuzdaki atık maddelerin dışa atılımında etkilidir. Kanın akıcılığını arttırarak damar sertliğini önler, kötü kolesterolü azaltarak tansiyonu dengeler, iştahı açar. Bayanlarda östrojen takviyesi sağlayarak kadın hastalıklarını ve menopoz sıkıntılarını gidermeye yardımcı olur. Selülit gidermede haricen masaj yoluyla uygulanır. 

Stok durumu: 100 adet

Midede  şişkinlik-hazımsızlık gibi rahatsızlıkları gidermeye yardımcı olur. Gaz söktürücü ve anne sütünü arttırıcı etkisi vardır. Yara iyi edici özelliğe sahiptir. Cildi besler ve pürüzleri gidermeye yardımcı olur.