Filtreleme ölçütü

Marka

Marka

Kampanyalar

16 adet ürün var.

Sıralama ölçütü:

Aktif filtreler

Stok durumu: 100 adet

Vücudun gelişmesini destekler. Doğal beslenme ögesi olup gerekli mineral, vitamin, protein, karbonhidrat takviyesi sağlar. Hastalıklara karşı direncini arttırır. Kansızlığı giderici, iştah açıcı, bağışıklık sistemi ve kemik gelişimine yardımcıdır. Gastrit, kolit ve karaciğer iltihaplarını gidermede yardımcıdır. Arı sütünde C,D, E, A vitaminleri ve özellikle komplex vitaminleri yüksek oranda mevcuttur. Antibiyotik ve antimikrobiyal etkisi vardır.

Stok durumu: 100 adet

Basura, hazımsızlığa ve makat rahatsızliklarına, basur memesine, kolite karşı yardımcıdır. Mide ve bağırsakların düzenli çalışmasını destekler. Yanma, sancı ve kabızlığı gidermede, kalın bağırsak iltihabina ve kanamalarında yardımcıdır. İstenilen sonuca varılması için en az 2 ay süreyle düzenli kullanılması tavsiye edilir.

Stok durumu: 94 adet

Ülser, gastrit, mide şişkinliği, mide ihihabı, on iki parmak bağırsağı, reflü, asit fazlalığı, mide ekşimesi, kalın bağırsak yara ve itihaplarında, mide ve bağırsak gazlarını gidermede etkilidir. Özefakus, bademcik, faranjit, bağırsak ve makat yaraları, rahim, idrar yolu iltihaplanını gidermede etkilidir. Karın ağrılarını gidermede etkilidir.

Stok durumu: 100 adet

Astım, bronșit, kalp çarpıntsı, nefes darlığı ve baş dönmelerinde, göğüs yumuşatmada, balgam söktürmede, öksürüğü gidermede yardımcıdır. Sindirim sistemi bozukluklarında, iştah açmada, hazımsızığı ve ağız kokusunu gidermede yararlıdır. Vücuda kuvvet ye enerji kazandırmada kalbe ferahlık vermede, sıkıntı gidermede yardımcıdır. Kanın temizlenmesinde, bel gevşekliğinin giderilmesinde, idrar yolları rahatsızlandığında faydalıdır.