Doğal Kozmetik

Doğal Kozmetik- Cildiniz için sağlıklı ve doğal bitkisel kozmetik ürünleridir. Üretiminin her aşaması kontrollü ve sertifikalı tarımsal ürünlerdir. Sertifikalarımızı bu linkten inceleyebilirsiniz. 

Ürünler: cilt bakım ürünleri, doğal bitkisel sabun, karışımlı bakım yağları, bitkisel kremler, güneş ürünleri, yüz temizleme ürünleri.

Aktif filtreler

Stok durumu: 100 adet

Safran, kramplardan kurtulmaya, iltihap ve kaşıntı gidermeye yardımcıdır. Açlığı dengeleyerek yemek yeme ihtiyacını da azaltır. Aroması östrojen miktarını yükseltir ve kadınlarda kortizol seviyesini azaltır. Depresyon, kaygı, hafıza kaybı ve nörolojik hastalıklara karşı koruyucu özellikler gösterir.

Olive Ozon Serum 50 ml

1 Yorum(lar)
Fiyat ₺177,00
Stok durumu: 100 adet

Cildinizde yağlı bir his bırakmayan bu karışım, cildi yaşlanma etkilerine karşı korumaya yardımcı olur. Cilde güzel ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Antioksidan özellikleriyle cildin doğal sebum dengesini sağlamasına da yardımcıdır.

Stok durumu: 100 adet

İçeriğinde zengin oranda Omega 9, Omega 6, E vitamini ve Steroller barındıran bu mucizevi Yağ Cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlar, yağlanmayı geciktirir (anti-aging). Cildi besleyici ve tedavi edici özellikleri vardır. Gençleştiri etkisinin yanısıra, saçların nemlendirilmesinde ve bakımında etkileyici sonuçlar verir. 

Stok durumu: 99 adet

Cilt bakımında yüksek nemlendirici olarak kullanılır. Hassas ciltleri dengeleyici ve güçlendiricidir. Tahriş olan ciltlerde onarıcı etkiye sahiptir. Güneş ışınlarına karşı koruyucu ve cildi nemlendiricidir. Bunun dışında varis, egzama, sivilce, mantar, pişik, isilik ve döküntü gibi cilt problemlerinde destekleyici ve yardımcıdır.