Filtreleme ölçütü

Marka

Marka

Kampanyalar

Karışımlı Bakım Yağları

Karışımlı Bakım Yağları- Vücudun ihtiyacı olan takviyeyi sağlayan yağlardır. Canlı, parlak ve güzel bir cilt için destekleyici doğal ürünler içerir.  

17 adet ürün var.

Sıralama ölçütü:

Aktif filtreler

Stok durumu: 100 adet

Safran, kramplardan kurtulmaya, iltihap ve kaşıntı gidermeye yardımcıdır. Açlığı dengeleyerek yemek yeme ihtiyacını da azaltır. Aroması östrojen miktarını yükseltir ve kadınlarda kortizol seviyesini azaltır. Depresyon, kaygı, hafıza kaybı ve nörolojik hastalıklara karşı koruyucu özellikler gösterir.

Stok durumu: 100 adet

İçeriğinde zengin oranda Omega 9, Omega 6, E vitamini ve Steroller barındıran bu mucizevi Yağ Cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlar, yağlanmayı geciktirir (anti-aging). Cildi besleyici ve tedavi edici özellikleri vardır. Gençleştiri etkisinin yanısıra, saçların nemlendirilmesinde ve bakımında etkileyici sonuçlar verir. 

Stok durumu: 101 adet

Sinameki yağı, saçların daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı oluyor. Bu özelliği kırık ve yıpranmış saç uçlarının da daha hızlı bir şekilde onarılmasına destek oluyor. Cilt sağlığını destekleyen sinameki yağı sivilce sorunu yaşayanların imdadına koşuyor. Aynı şekilde cilt kuruluğu, derinin pul pul dökülmesi gibi cilt problemlerine de çözüm oluyor. Sindirim sisteminin sağlıklı çalışmasına destek veriyor. Mide asidi nedeniyle oluşabilen birçok sorunun oluşmasına engel oluyor. 

Stok durumu: 100 adet

Saç uzatmak, kaşlardaki seyrekliği gidermek, saç dökülmesini durdurmak, kepeklenmeyi gidermek, güçsüz ve canlılığını yitirmiş saçları kökten uca beslemek, saç kopmalarını engellemek, ciltte onarım yapmak ve nemlendirmek, çeşitli cilt hastalıklarını gidermek, boya ve çeşitli işlemlerden zarar görmüş saçlara eski sağlığına kavuşturmak, erkeklerde sakal ve bıyık gürleştirmesini sağlamaktır. Ayrıca genetik, vücutta eksik olan bir vitamin ya da herhangi bir hormonal hastalığın neden olmadığı kelliğe de iyi geldiği, dökülen bölgede tekrar saç çıkarttığı bilinmektedir.

Stok durumu: 100 adet

Antiseptik özelliği ile yarada mikrop ve iltihap oluşmasını önler. Damar büzücü etkisi ie kanamayı kısa sürede durdurur. Hücre yenileyici özelliği ile yaranın çabuk kapanmasını sağlar. Aynı zamanda sürüldüğü sürece yaranın sebep olduğu ağrı ve sızıları giderir. Yanıklarda ve haşlanmalarda da kantaron yağı kullanılabilir. Güneş yanıkları için kantaron yağından yararlanılabilir. Pürüzsüz bir cilde sahip olmak için, cilt bakım yağı olarak faydalanabilirsiniz. Kantaron yağı bebeklerin pişiklerinde de çok etkilidir. Yine bebeklerin karın ağrılarında kantaron yağı kullanıldığında ağrıları sona erer.